Пам'ятаємо... Сумуємо...     У неділю, 25 грудня, коли більша частина християнського світу відзначала світле свято Різдва Христового, раптово пішов з життя Олег Всеволодович Скараєв. 
    Ще за 15 хвилин до смерті він жартував, сміявся, був сповнений енергії і оптимістичних планів. О. В. Скараєв 12 років очолював державне підприємство «Ізмаїльське лісове господарство» куди входять лісництва шести адміністративних районів Бессарабії і завдяки йому висаджено багато лісу не тільки тут, а й усюди де він раніше працював. 
  У свій останній робочий день, 23 грудня, Олег Всеволодович повністю закінчив висадку 2 га лісу на березі озера Картал, в районі с. Орловка, для оздоровлення цієї водойми. О. В. Скараєв дуже любив свої ліси, глибоко переживав, що в 2016 році держава вперше не виділила з бюджету лісовому господарству країни ні копійки. Він близько приймав це до серця і воно не витримало ... 
      Олег Всеволодович був дуже привабливою, чуйною, незвичайно доброю і чутливою людиною і таким назавжди залишиться в наших серцях. 


Дунайський біосферний заповідник 
Редакція газети «Дунайская заря»