Водний тур вирушає до України!

6 червня 2012 р.

З 2 по 10 червня 2012 року в Україні проходить інформаційний водний тур «Вода для Життя», організаторами якого виступають Всесвітній фонд природи (WWF), Український екологічний клуб «Зелена Хвиля» та Творче об’єднання «Екологічні ініціативи». Метою туру є інформування широких верств населення про причини та наслідки зменшення питних водних ресурсів, а також, звернення уваги преси до проблеми забруднення та браку питної води, впровадження охоронних дій з боку уряду, місцевої влади та пересічних громадян щодо збереження водних ресурсів.
«Вода для Життя» є частиною міжнародної кампанії - Європейського водного туру WWF, який проходить в Угорщині, Австрії, Болгарії, Румунії, Сербії, тощо. В Україні проведення водного туру заплановано в наступних містах:
02.06. – м. Ужгород ( Театральна Площа)
03.06. – м. Львів ( Площа Митна)
05.06. – м. Київ ( Арка Дружби народів)
06.06. – м. Київ (Водно-інформаційний центр)
07.06. – м. Одеса (Думська площа)
08.06. – м. Ізмаїл (пр-т Суворова)
09.06. – м. Вилкове ( вул. Леніна, біля Будинку Культури)

Тур представляє собою мобільну експозицію, яка подорожує на спеціально обладнаній вантажівці PANDA-1, що оснащена сонячними батареями, вітряком та відео панеллю, що працює від альтернативних джерел енергії. У ході інформаційної роботи учасники туру поширюють тематичну літературу, розповідають про властивості води, демонструють цікаві експозиції, інтерактивні інформаційні стенди та відео-сюжети, а також пропонують громадянам зробити свій внесок у збереження водних ресурсів нашої країни та світу. На експозиції представлені різноманітні прилади та оригінальні елементи, які допомагають зацікавити перехожих різного віку та рівня екологічної обізнаності. Для дітей під час туру будуть проводитись пізнавальні уроки «Водний Експериментаріум» та захоплюючі ігри. Окрім того, паралельно з експозицією заплановані цікаві уроки про воду.

Запрошуємо всіх відвідати експозицію водного туру

у місті Вилкове (вул. Леніна, біля Будинку Культури) з 10.00 до 18.00

та уроки про воду в Інформаційно-туристичному центрі

Дунайського біосферного заповідник (м. Вилкове, вул. Нахимова, 4).

За більш детальною інформацією про захід в м. Вилкове звертайтесь до координатора проекту в м. Вилкове Балацької Т.І. за телефоном 8 (067) 1172876 або за електронною поштою itc_club@ukr.net.