15 травня 2012 р.
У м. Вилкове з червня 2011 року в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 працює волонтер Корпусу Миру Джефф Болл. Він викладає англійську мову та курс з вивчення здоров’я. Інформацію про його роботу та фотопогляд на життя в Україні дивіться за такими посиланнями: www.jeffreythomasball.com та http://blog.jeffreythomasball.com.
Navboar
HeaderLogo
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhpGLwcRlkQa3iHdOvJ4MGFL2wMGTuiETj9oCpiCbFpblfsrVGCVi4ghVnPXkgIoVUatHs-qdzpFTsNJ19AXhNsb8e4jyGDnF81hsay9YbnXrORuSZJuCxDK_flmzboNIz9UgMG2531qoE/s1600/logo.png)
Национальная академия наук Украины
Дунайский биосферный заповедник