«Прибирай локально, святкуй глобально!»


 27 серпня  2019 року у місті Вилкове Одеської області відбулась міжнародна акція з прибирання прирічкової території дельти Дунаю «Чистимо Дунай!» («We clean Danube!»).
                                           «Прибирай локально, святкуй глобально!»
 українська молодь долучилась до міжнародної акції
«We clean Danube!»

З метою формування екологічної, соціальної відповідальності у молоді, дбайливого ставлення до навколишнього середовища та поширення цієї культури на всі верстви населення  27 серпня  2019 року у місті Вилкове Одеської області відбулась міжнародна акція з прибирання прирічкової території дельти Дунаю «Чистимо Дунай!» («We clean Danube!»).

Під гаслом «Прибирай локально, святкуй глобально!» міжнародна акція об’єднала волонтерів з 15 країн вздовж 2850 кілометрів, в яких протікає друга по довжині річка Європи Дунай.

 Учасниками акції в Україні стали учнівська молодь, представники місцевого самоврядування, громадськості та поважні гості:  Юлія Мархель – лауреат премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, співзасновник міжнародного руху «Léts Do It World»,  який об’єднує 17 мільйонів людей в 160 країнах Світу  й організовує всесвітнє прибирання «World CleanUp Day» 21 вересня 2019 року, та Ренчковська Ксенія  - керівник міжнародного молодіжного руху School Recycling World в Україні. 

Українська акція розпочалась з площі Святого Миколая у місті Вилкове Одеської області – це  Дунайські ворота міста, яку щорічно відвідують тисячі туристів прибуваючи машинами, автобусами та круїзними лайнерами для того щоб на власні очі побачити дельту Дунаю та неповторні краєвиди Дунайського біосферного заповідника.

Організатор акції в Україні - міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за ініціативи організації «River Cleanup», інформаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, організаційної підтримки Вилківської міської ради, Дунайського біосферного заповідника, ресурсної підтримки компанії PepsiCo  Україна.

Додаткова інформація за телефоном: 098 818 99 87, 067 402 73 43,  093 030 73 03, 099 454 03 36 та в мережі Інтернет www.river- cleanup.orgwww.facebook.com/Schoolrecyclingworldwww.instagram.com/school_recycling_world