19 вересня 2012 р.
Шановні колеги і друзі!
Вчора (18.09.2012 р.) стартувала всеукраїнська екологічна акція «Україна - мій край заповідний», спрямована на допомогу природним територіям України, які знаходяться під охороною і в якій наш заповідник приймає участь. Організатором акції є система WebMoney.UA. Мета акції - звернути увагу громадськості на проблему захисту та збереження українських заповідників.
Ми дуже просимо Вас підтримати Дунайський біосферний заповідник, проголосувавши за нього за посиланням: https://www.facebook.com/webmoney.ua/app_305549006219544(для участі у голосуванні необхідно пройти нескладну реєстрацію, реєстрація та голосування безкоштовні).
Найактивніших чекають нагороди!
Заздалегідь вдячні!
Navboar
HeaderLogo
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhpGLwcRlkQa3iHdOvJ4MGFL2wMGTuiETj9oCpiCbFpblfsrVGCVi4ghVnPXkgIoVUatHs-qdzpFTsNJ19AXhNsb8e4jyGDnF81hsay9YbnXrORuSZJuCxDK_flmzboNIz9UgMG2531qoE/s1600/logo.png)
Национальная академия наук Украины
Дунайский биосферный заповедник